Pagrindinis - Apie mus
Atgal

Apie mus

Hidraulika – viskas iš vienų rankų. Kokybė yra HANSA-FLEX standartas.

Daugiau kaip 25 metus Lietuvoje ir 60 metų pasaulyje HANSA-FLEX įmonių tinklas sėkmingai dirba hidraulikos srityje, aprūpina rinką hidraulinių sistemų komponentais – gamina, remontuoja ir parduoda hidraulines žarnas, vamzdžius, vožtuvus, sandarinimo priemones, sriegines jungtis, matavimo prietaisus, projektuoja ir gamina hidraulinius įrenginius, hidraulines stotis, montuoja ir remontuoja hidraulinius agregatus, gamina ir remontuoja cilindrus, atlieka hidraulinių sistemų, alyvos bei hidraulinių akumuliatorių diagnostiką, konsultuoja klientus.

HANSA-FLEX istorija prasidėjo daugiau nei prieš 60 metų mažame garaže Achime netoli Brėmeno. 1962 m. jaunasis prekybos atstovas Joachimas Armerdingas pagamino pirmas hidraulines žarnas. Tuo metu niekas net įsivaizdavo, kad ši maža įmonė vieną dieną virs visame pasaulyje veikiančia įmone. Tačiau su daugybe aistros, ambicijų ir supratimo apie kokybę, kuri galiojo TADA ir DABAR, verslo įdėja greitai tapo sėkminga. Netrukus prireikė didesnio cecho ir buvo pasamdyti pirmieji darbuotojai.

Šiandien daugiau nei 3 200 aukštos kvalifikacijos darbuotojų, maždaug 400 padalinių visuose penkiuose žemynuose kasdien dirba mūsų klientų vardu.

Didžiausias įmonės turtas – joje dirbantys žmonės. Inžinieriai, tekintojai, šaltkalviai, montuotojai, suvirintojai, hidraulikos ir pneumatikos specialistai, produktų, tiekimo bei klientų vadybininkai – daugiau negu 120 darbuotojų visoje Lietuvoje. Jie ne tik atsakingai dirba ir nuolat gilina savo žinias – Jie myli savo darbą

Plėtros pasididžiavimu yra tapęs 2017 metais atidarytas hidraulikos paslaugų kompleksas Kaune. Tai didžiausias įmonės hidraulikos komponentų sandėlis Lietuvoje. Šiame hidraulikos centre dirba specialistų komandos, kurios užsiima tiek vienetine, tiek serijine cilindrų gamyba ir remontu, nestandartinių sandariklių gamyba, hidraulinių įrenginių, stočių projektavimu ir gamyba.

Nesustodami nuolat ieškome kompleksinių sprendimų, kurie būtų naudingi mūsų klientams. Dėl šios priežasties nuosekliai plečiame teikiamų paslaugų amplitudę: be tradicinių hidraulikos ir pneumatikos paslaugų, teikiame kasimo-krovimo technikos, kaušo peilių montavimo, grūdinto plieno kaiščių gamybos, sunkiasvorės, miško, žemės ūkio technikos remonto, kaiščių išpresavimo ir įpresavimas, sunkiosios technikos įvorių lizdų ir kiaurymių restauravimo paslaugas.

Skyrių Lietuvoje

25+

Darbuotojų

135+

Klientų

15000+

Sertifikatai

iso

ISO 9001:2015

Kokybės vadybos sertifikatas suteikia lankstumo ir galimybę kurti savo kokybės vadybos sistemą, atsižvelgiant į konkrečius gaminius, klientų poreikius ir riziką.

RINA sertifikatas

“Jūrinių medžiagų ir įrangos sertifikatas”, skirtas patvirtinto tipo lanksčių hidraulinių žarnų su galinėmis jungtimis surinkimui

APSILANKYKITE MŪSŲ
3D CAD DUOMENŲ BAZĖJE