Pagrindinis - Naujienos - UAB „Hansa Flex Hidraulika“ įvertinta ir apdovanota „TOP įmonė 2022“ nominacija!
Atgal

UAB „Hansa Flex Hidraulika“ įvertinta ir apdovanota „TOP įmonė 2022“ nominacija!

Džiaugiames ir didžiuojames, kad portalas „Rekvizitai.lt“ mūsų įmonę vertina kaip patikimą partnerį ir antrus metus iš eilės UAB „Hansa Flex Hidraulika“ pripažino TOP įmone. Šiuo įvertinimu pabrėžiamas įmonės ekonominis stabilumas ir patikimumas, o jis Lietuvoje suteikiamas tik 6% įmonių.

Šis diplomas – tai ne tik ekonominio verslo patikimumo bei stabilumo įvertinimas, bet ir motyvuojantis įpareigojimas būti atsakingais partneriais, atliepti darbuotojų ir klientų lūkesčius.

TOP įmonės 2022 – pelningos  verslo įmonės, kuriančios ilgalaikę vertę, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičius ne mažesnis nei 3 ir jų vidurkis buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2022 pusmetį buvo didesnis nei 800 Eur.“ .

Panašūs straipsniai