Pagrindinis - Privatumo politika
Atgal

Privatumo politika

Šią Privatumo ir slapukų politiką (toliau – Politika) taikome tais atvejais, kai lankotės www.hansaflex.lt interneto svetainėje. Mes tvarkome Jūsų asmens duomenis vadovaudamiesi Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (ES) 2016/679 (toliau – Reglamentas), Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu, Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymu, kitų susijusių teisės aktų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų.

Kokią informaciją apie Jus renkame ir kam ją naudojame?

Statistiniai duomenys apie naršymą svetainėje

Mes nuolat tobuliname interneto svetainę ir siekiame, kad naudotis mūsų  www.hansaflex.lt būtų kuo paprasčiau ir patogiau. Tam turime žinoti, kokia informacija labiausiai domina mūsų svetainės lankytojus, iš kurių miestų mūsų svetainė lankoma, kiek dažnai lankytojai prisijungia, kokią naršyklę naudoja, kokiu svetainės turiniu domisi, kokiuose įrenginiuose svetainė skaitoma ir panašiai. Analizuodami šiuos duomenis galime svetainę tobulinti, padaryti ją patogesnę Jums. Apsilankę  www.hansaflex.lt interneto svetainėje, Jūs galite nurodyti, ar sutinkate, kad būtų naudojami slapukai. Jei nesutinkate, kad į Jūsų kompiuterį ar kitą įrenginį būtų įrašomi slapukai, bet kada galite atšaukti sutikimą juos naudoti, pakeitę parinktis ir ištrynę įrašytus slapukus.

Slapukai

Kad svetainė tinkamai veiktų, į Jūsų įrenginį įrašome mažas duomenų rinkmenas, vadinamas slapukais. Tą patį daro dauguma interneto svetainių. Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri apsilankius svetainėje išsaugoma Jūsų įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o Jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Slapukai taip pat padeda surinkti statistinę informaciją apie svetainės lankomumą. Slapukai įrašomi tik jeigu Jūs iššokančiame svetainės pranešime patvirtinate savo sutikimą, išskyrus slapukus, kurie reikalingi mūsų paslaugoms teikti.

Kam naudojame slapukus?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kurie:

 1. Atpažintų, ar svetainėje naršo tas pats lankytojas, kuris jau buvo apsilankęs;
 2. Nustatytų, ar Jūs sutikote, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų įrenginiuose;
 3. Pateiktų Jūsų peržiūrėtų prekių sąrašą;
 4. Pagal lankytojo naršymo svetainėje istoriją pritaikytų lankytojui internete rodomą reklamą;
 5. Fiksuotų statistiką apie svetainės lankomumą;
 6. Prisimintų Jūsų, kaip „Google“ paslaugų naudotojo, atliktus pasirinkimus.

Slapukų naudojimo teisinis pagrindas – mūsų teisėti interesai užtikrinti techninį svetainės funkcionalumą (pvz., pirkinių krepšelio veikimą), o kai slapukai naudojami Jūsų parinktims įsiminti, statistiniais ir pritaikytos reklamos teikimo tikslais – Jūsų sutikimas. Toliau skyriuje „Kaip kontroliuoti slapukus?“ galite sužinoti, kaip atšaukti Jūsų duotus sutikimus dėl slapukų naudojimo.

Pirkimo duomenys

Jums užsakant ir perkant prekes interneto svetainėje tvarkome Jūsų kontaktinius ir užsakymų duomenis – vardą, pavardę, adresą, telefoną, elektroninio pašto adresą, prekių pavadinimus, kiekius, kainas, atsiskaitymų duomenis, prekių atsiėmimo vietą. Jūsų elektroninio pašto adresą naudosime ir siekdami priminti apie krepšelyje paliktas prekes ir nebaigtą vykdyti užsakymą. Teisinis Jūsų asmens duomenų tvarkymo pagrindas yra pirkimo – pardavimo sutarties tarp Jūsų ir mūsų vykdymas (Reglamento 6 str. 1 d. (b) p.). Daugiau sužinoti apie šių duomenų tvarkymo tikslus ir apimtį galite pirkimo metu.

Šiuo tikslu tvarkomus Jūsų asmens duomenis saugosime ne ilgiau nei 10 metų nuo Jūsų atlikto pirkimo, išskyrus atvejus, kai laikantis teisės aktuose numatytų pareigų, pavyzdžiui, vykdant valstybės institucijų nurodymus ar dalyvaujant teisminiuose ginčuose Jūsų asmens duomenis reiks tvarkyti ilgiau nei nurodytas terminas.

Kiek laiko saugome Jūsų informaciją?

Jūsų asmens duomenis tvarkome ne ilgiau nei to reikalauja asmens duomenų tvarkymo tikslai, kuriais duomenys buvo surinkti, arba tokį laikotarpį, kokį nustato teisės aktai.

Statistinė „Google Analytics“ įrankiais ir kitų slapukų pagalba surinkta informacija paprastai naudojama iki 3 metų. Kadangi dalį šios informacijos gali ištrinti tik mūsų partneriai, jie nustato ir jos saugojimo terminus. Slapukai paprastai Jūsų įrenginiuose išlieka iki 2 metų laikotarpio.

Trečiųjų šalių vykdomas Jūsų asmens duomenų tvarkymas

Paslaugų teikėjai, kuriuos naudojame, gali turėti prieigą prie Jūsų asmens duomenų. Šie trečiųjų šalių tiekėjai renka, saugo, naudoja, apdoroja ir perduoda informaciją apie Jūsų veiksmus mūsų Svetainėje remdamiesi savo privatumo politikomis.

Analitika

Norėdami stebėti ir analizuoti naudojimąsi mūsų Svetaine, galime pasitelkti trečiąsias šalis kaip paslaugų teikėjus.

Google Analytics

„Google Analytics“ yra „Google“ siūloma žiniatinklio analizės paslauga, kuri stebi ir praneša apie svetainės srautą. „Google“ naudoja surinktus duomenis mūsų Svetainės naudojimui stebėti ir įvertinti. Šie duomenys bendrinami su kitomis „Google“ paslaugomis.

Galite atsisakyti „Google Analytics“ naudojimo įdiegę „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės papildinį. Papildinys neleidžia „Google Analytics JavaScript“ (ga.js, analytics.js ir dc.js) bendrinti informacijos su „Google Analytics“ apie apsilankymą.

„Google“ privatumo politiką galite peržiūrėti https://policies.google.com/privacy

Asmens duomenų tvarkymo teisiniai pagrindai

Asmens duomenis galime tvarkyti šiais teisiniais pagrindais:

 • Sutikimas: davėte sutikimą tvarkyti asmens duomenis vienu ar keliais konkrečiais tikslais.
 • Sutarties vykdymas: asmens duomenų teikimas yra būtinas sutarčiai su Jumis ir/arba bet kokioms jos ikisutartinėms prievolėms vykdyti.
 • Teisiniai įsipareigojimai: asmens duomenų tvarkymas yra būtinas, kad būtų laikomasi Mums Bendrovei taikomų teisinių įsipareigojimų.
 • Gyvybiškai svarbūs interesai: asmens duomenų tvarkymas yra būtinas siekiant apsaugoti gyvybiškai svarbius Jūsų ar kito fizinio asmens interesus.
 • Viešieji interesai: asmens duomenų tvarkymas yra susijęs su užduotimi, kuri atliekama dėl viešojo intereso arba vykdant Bendrovei suteiktus oficialius įgaliojimus.
 • Teisėti interesai: asmens duomenų tvarkymas yra būtinas Bendrovės teisėtų interesų tikslu.
Jūsų teisės pagal BDAR

Pagal BDAR, jei esate ES, turite teisę:

 • Prašyti susipažinti su savo asmens duomenimis.
 • Prašyti ištaisyti mūsų turimus asmens duomenis apie Jus.
 • Nesutikti su Jūsų asmens duomenų tvarkymu.
 • Prašyti ištrinti savo asmens duomenis.
 • Prašyti perkelti Jūsų asmens duomenis.
 • Atšaukti savo sutikimą.

 Politikos pakeitimai

Ši Politika gali būti keičiama bet kuriuo metu. Jeigu ši Politika bus pakeista, apie tai Jus informuosime savo svetainėje „Privatumo politika“, kurioje taip pat rasite naujausią šios Politikos versiją.

Kur kreiptis dėl teisių pažeidimo?

Jei manote, kad Jūsų teisės į privatumą buvo pažeistos, galite pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai, L. Sapiegos g. 17, 10312 Vilnius, tel. (8 5) 271 2804, 279 1445, faks. (8 5) 261 9494, el. paštas ada@ada.lt.

Privatumo politika paskutinį kartą atnaujinta: 2023 m. vasario 10 d.